Pracownik w Dziale Inwestycji i Utrzymania Ruchu

Poznań
Utworzono: 21.03.2024

Zakres zadań podstawowych:

  •  nadzorowanie zmian w ustawach i aktach prawnych dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstwa
    w zakresie ochrony środowiska i nadzorowanie wynikających z tego tytułu obowiązków nałożonych
    na Spółkę,
  • organizowanie i nadzorowanie działań na terenie Spółki związanych z ochroną środowiska – w tym również
    w zakresie gospodarowania odpadami,
  • uczestniczenie w realizowaniu polityki środowiskowej na terenie Spółki,
  • sporządzanie raportów, opracowań dotyczących wpływu na środowisko istniejących lub planowanych przedsięwzięć, przekazywanie informacji o stanie środowiska organom państwowym i samorządowym według wymagań i przepisów,
  • współpracę z poszczególnymi działami w przedsiębiorstwie w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska,
  • kontrolowanie przestrzegania przepisów ochrony środowiska na terenie Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne w kierunku ochrony środowiska

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w WZM S.A.

Podobne stanowiska

Pracownik ochrony

Pełen etat
Poznań

Konstruktor – technolog zespołów napędowych w biurze rozwoju i zarządzania projektami

Pełen etat
Poznań

Pracownik sprzątający-gospodarczy

Pełen etat
Poznań