Pracownik ochrony

Pełen etat
Poznań
Utworzono: 03.10.2023

Zakres zadań podstawowych:

  • zapewnienie ochrony mienia w granicach chronionych obszarów i obiektów,
  • wykonywanie zadań powierzonych dla Pionu Ochrony wynikających z zapisu Ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 roku o ochronie informacji niejawnych (z późniejszymi zmianami),
  • ochrona w trakcie konwoju transportu podlegającego obowiązkowej ochronie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w WZM S.A.

Podobne stanowiska

Pracownik w Dziale Inwestycji i Utrzymania Ruchu

Poznań

Konstruktor – technolog zespołów napędowych w biurze rozwoju i zarządzania projektami

Pełen etat
Poznań

Pracownik sprzątający-gospodarczy

Pełen etat
Poznań