Tapicer

Pełny etat
Poznań
Utworzono: 02.02.2024

Zakres zadań podstawowych:

  • wykonywanie napraw i produkcji nowych obić tapicerskich stanowiących wyposażenie pojazdów wojskowych obsługiwanych w Spółce,
  • produkcja uszczelek z materiałów typu GAMBIT, KRYNGIELIT, itp.,
  • szycie toreb, plandek, pokrowcy i pokrewnego asortymentu stanowiącego wyposażenie pojazdów wojskowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • umiejętność obsługi maszyny do szycia,
  • umiejętność wykonywania prac tapicerskich,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność wykonywania elementu na podstawie wzorca będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Podobne stanowiska

Pracownik ochrony

Pełen etat
Poznań

Ślusarz – mechanik

Pełen etat
Poznań

Konstruktor – technolog zespołów napędowych w biurze rozwoju i zarządzania projektami

Pełen etat
Poznań

Pracownik sprzątający-gospodarczy

Pełen etat
Poznań